Rob Harrell “Vidusilm”

Hea Lugu 2021.
319 lk.
Tõlkija Piret Orav.

Ross Maloy on seitsmenda klassi õpilane. Tal on kaks parimat sõpra, Abby ja Isaac. Ühel suvevaheaja päeval, kui Ross luges kohustusliku suvelugemisena Harper Lee raamatut “Tappa laulurästast”, läks tema silmalaug paiste, oli just nagu õhku täis. Kui esialgu aitas jää peale panemine, siis lõpuks tuli arsti juurde minna. Peale kompuutertomograafi tegemist selgub, et silmas on kasvaja ja Ross võib kaotada nägemise.
“Vidusilm” põhineb Rob Harelli enda elukäigul. Humoorikate piltidega raamat jutustab sellest, kuidas muusika ja naeru abil eluraskustega toime tulla.
Rob Harell elab Zionsville’is Indianas koos naise Amberi ja kahe koera, Cooperi ja Kaseyga.
Rob Harell kirjutas ja joonistas läbi terve 2007. aasta igapäevast koomiksit Big Top ja loob praegu pikaajalist koomiksit Adam@Home. Harell kirjutas ja joonistas graafilise novelli Monster on the Hill, selle avaldas Top Self. Lugu linnast, kus on ebaõnnestunud koletis, Monster, on inspireeritud animafilmist Rumble (2021) Paramount Pictures’ilt.
Järgmiseks Rob Harell kirjutas hübriidromaanidest triloogia “Life of Zarf”.
Illustraatorina töötab ta teiste klientide hulgas Mad, Simon and Schuster’i, American Greetings’i, Time’i, Inc. and Volkswagen’iga.