Näitus “Karvased ja sulelised …” raamatukogu lasteosakonnas

„Karvased ja sulelised…“ see on seekordse Kohila raamatukogu muinasjutu-kunstitoa laste töödest koostatud näituse pealkiri. Lapsed joonistasid, maalisid ja voolisid saades inspiratsiooni kuuldud linnu- ja loomajuttudest. Maalid ja joonistused on valminud guaššide, akvarellide, õlipastellide ja söepliiatsitega. Selleks on kuulatud jutte ja muinasjutte „Kuidas loomad endale sabad said“, „Siil udus“, „Võlulind“, „Sipsik“ jt. Kilpkonnad on voolitud muinasjutu „Jänes ja kilpkonn ja teisi muinasjutte“ järgi. Joonistatud dinosauruste piltidele eelnes jutu kuulamine eelajaloolistest loomadest pealkirjaga „ Gigantosaurus“.
Kohila raamatukogu tänab kunstiringi juhendajat Heli Rohtlat ja väikseid kunstnikke!🙂

Näitust saab külastada 2. juunini.

Olete oodatud!