Muinasjutu-kunstitoa õpilastööde näitus

Kevadisel lehekuu päeval, 11. mail avasime raamatukogus tegutseva muinasjutu-kunstitoa õpilaste töödest näituse ja tähistasime huviringi tegutsemise 5. aastapäeva.

Muinasjutu-kunstituba huviringis käivad 1.-4. klasside õpilased. Ring alustas raamatukogu juures tööd jaanuaris 2019. Huviring on koos käinud 5 hooaega: jaanuar 2019 – mai 2019, oktoober 2019 – mai 2020, oktoober 2020 – mai 2021, oktoober 2021 – mai 2022 ja oktoober 2022 – mai 2023. Huviringis kuulatakse muinasjutte ning kasutatakse erinevaid tehnikaid, materjale ja uudseid vahendeid, et kuuldud juttu visualiseerida. Joonistatakse, maalitakse, voolitakse ja meisterdatakse. Infot huviringi kohta leiab ka SIIT

Huviringi juhendab Heli Rohtla, kellel on palju kogemusi lastele kunsti õpetamisel.

Heli Rohtla: “Sellel näitusel on põhiliselt 2022/23 õppeaastal valminud tööd. Autorid on: Stefan Vinkel, Pauliine Jääger, Kirke-Liise Lindmets, Hanna-Liisa Heinmäe, Hanna Brit Lehtma, Lisette Jänes, Hanna Solom, Lenna Kalamäe, Maria-Lisandra Orumaa, Katarina Jaanus, Simone Emilia Renser, Hanna-Brita Heinakroon, Elli Paal, Kaisa Tennokese, Lisette Hiienõmm, Grittel Pullerits, Elisabeth Hermann, Sofi Reiško, Sofia Semenova, Susanna Saavan.
Üksikud tööd on ka eelmistest aastatest ja nende autorid on: Herta Lääts, Johanna Lai, Helmi Noor. Näituselt võib igal nädalal leida midagi uut ja huvitavat. Näitus kasvab ja saab seekord lõplikult valmis alles juuni alguses. Näitus on viimast päeva avatud 6. juunil.”

Olete oodatud vaatama!