Alates 3. maist taastub raamatukogus tavapärane teenindus.

Lubatud on raamatukogu siseruumides avariiulite kasutamine ja kohapeal väljaannete laenutus ja tagastus. Lugemissaalis on võimalik kasutada internetiarvuteid ja lugeda värskeid ajalehti. Avatud on näitusesaal.

NB!

Külastaja peab raamatukogusse sisenedes kandma maski või katma nina ja suu (erandiks on alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel see ei ole tervislikel põhjustel võimalik).

Raamatukogu külastades tuleb järgida 25% täituvuse, hajutatuse ja 2 + 2 reeglit.

Huvitegevus ja üritused:

Välistingimustes raamatukogu õuealal on lubatud huvitegevus nii individuaalseks kui ka rühmategevuseks kuni 10 inimesele (sh juhendaja) ja nii, et teiste rühmadega kokku ei puututa.

Siseruumides on lubatud individuaalne huvitegevus, milles ei osale rohkem kui kaks isikut (sh juhendaja). Individuaalse huvitegevuse puhul tuleb tagada täituvus kuni 25%, iga paari kohta 20 m2.

Rühmategevus siseruumides on lubatud koolieelses lasteasutuses või õppeasutuses sama rühma lastele või 1.–4. klassi õpilastele.

Avalikud koosolekud ja üritused või muu meelelahutusteenuse osutamine sisetingimustes ei ole raamatukogudes lubatud ka pärast 3. maid.

Hoiame üksteist ja järgime reegleid!