Pensionitarkuse infotund 21. mail kell 9.30

Teisipäeval, 21. mail kell 9.30 jagab raamatukogus pensionitarkust Danielle Williams, Sotsiaalministeeriumi pensionitarkuse nõunik.

Tänapäeval unistavad paljud finantsvabadusest. Kas ja kuidas selle saavutamine on võimalik? Mis kasu saavad organisatsioonid ja ettevõtted pensioniteadlikest liikmetest ja töötajatest? Kui palju on vaja pensioniks koguda, millised on soovid ja kuidas peaks finantsvabadus pensionieas välja nägema? Lisaks saame rääkida ka piiriülesest pensioniõiguste kokku liitmisest, et välismaal töötatud aastad kuidagi kaduma ei läheks. Kindlasti saab selgeks erinevus I, II ja III samba vahel ning kuidas tänu sammastele investeerida. Ja kõige muu hulgas saavad vastuse ka põletavad küsimused oma rahalise seisu parandamiseks.

Üritus on tasuta ja sobib nii noortele, kes on alles alustamas oma tööalast karjääri kui ka tööealistele.

Olete oodatud!